PRO–BABY se věnuje těm nejmladším plavcům. Kurzy plavání s dětmi probíhají pravidelně jednou týdně ve stejnou hodinu. Kontakt

Zápis do podzimního kurzu plavání 2022–2023

Milé děti, vážení rodiče,

právě probíhá zápis do podzimního kurzu plavání, který začíná 5.9.2022. S kojenci (od ukončeného šestého měsíce) plaveme ve slané vodě dle psychomotorického vývoje, s ohledem na jejich vyspělost a v souladu s jejich aktuálními potřebami.

K registraci, prosím, uveďte celé jméno dítěte, jeho datum narození a vaše telefonní číslo na e-mailovou adresu info@pro-baby.cz.

Cena kurzu od září je 380,-Kč za lekci.

Závaznou registraci proveďte nejpozději do 21.8.2022!

V týdnu od 22.8.2022 Vám zašleme podrobné informace ke kurzu plavání.

Těšíme se na Vás!

Tým PRO-BABY

Jak plavání probíhá:

Na hodinu přijďte 20 minut před samotným plaváním. S celou skupinou se sejdete v čekárně a poté se odeberete do prostor šaten, kde máte čas na převléknutí a přípravu do vody. Lekce v bazénu trvá 30 minut a poté následuje desetiminutová relaxace ve vířivce. Po plavání doporučujeme ještě 30 minut na aklimatizaci. V letních měsících jsou rozdíly teplot nepatrné, proto si dobu aklimatizace můžete libovolně zkrátit.

Co si vzít s sebou:

Rodiče – plavky, gumičku na vlasy, plaveckou čepici, plavecké brýle, osušku a sprchový gel

Pro děti – kojenecké plavky nebo koupací plenku (plenky jsou k dispozici 10,-/1 kus), osušku nebo župánek, hygienické potřeby stejné jako při koupání doma, přebalovací potřeby, svačinu po plavání!